Grudniowe podsumowania

Posted by admin on 28 grudnia 2018 in Psychologia |

W styczniu pisałam o tym, co chciałabym uzyskać w 2018 roku. Muszę przyznać, że nawet nie spodziewałam się, że wszystko ułoży się tak dobrze.

2018 rok był dla mnie wyjątkowo łaskawy. Udało mi się znaleźć ciekawą pracę. Dzięki temu, że pojawiły się nowe obowiązki i wyzwania znacznie zmienił się system moich wartości. Dziś nie mam ani czasu ani ochoty na wywlekanie wszelkich negatywnych wydarzeń z mojego życia. Udało mi się doprowadzić do tego, że pojawiające się problemy rozwiązuję zanim urosną do niebotycznych rozmiarów. Robię wszystko, aby nie pozwolić depresji po raz kolejny zawładnąć moim życiem.  Teraz to ja nim rządzę i nikt inny.

Przestałam brać leki, które przepisywali mi lekarze, choć muszę przyznać, że odstawienie kolejnych tabletek napawało mnie lękiem. Także wizyty u psychiatry można nazwać już tylko kontrolnymi. Okazało się, że świat jest wspaniały 🙂

A tak przy okazji znalazłam sobie nowe, bardzo kolorowe hobby – dzierganie. Przez ostatnie miesiące udało mi się obdarować wszystkich bliskich barwnymi szalikami, chustami i czapkami.

 

Informacje o psychiatrach w Warszawie znajdziesz na stronie Psycheplus.pl