Nowa praca i nowe wyzwania

Posted by admin on 24 maja 2018 in Psychologia |

 Wśród moich noworocznych postanowień było miedzy innymi to związane ze znalezieniem nowej, interesującej pracy. To niezbyt łatwe zadanie, ale mi się udało. Miałam to szczęście, że już w styczniu wpadło mi w oko jedno z ogłoszeń w internecie, a po rozmowie kwalifikacyjnej dostałam pracę w dziale marketingu jednej z miejscowych firm. Na początku myślałam, że nie uda mi się odnaleźć w tej pracy. Tyle nowych wyzwań i wszystko zupełnie obce i nieznane.

Przed pierwszym dniem pracy, zamiast zamartwiać się, postanowiłam odwiedzić zaprzyjaźnioną panią psycholog. Podczas rozmowy opowiedziałam jej o wszystkich moich obawach związanych z nową pracą, a ona podpowiedziała mi jak się od nich uwolnić. Jak wiadomo nie można zupełnie pozbyć się stresu, ale rozmowa z panią Anią pomogła mi go znacznie opanować.

Już po pierwszych dniach w nowej pracy okazało się, że to jest właśnie to, co chcę robić przez kolejne lata. Bardzo spodobało mi się, że mogę wykazać się umiejętnościami i wiedzą zdobytą jeszcze podczas studiów.

 

Więcej informacji o depresji znajdziesz na stronie http://psycheplus.pl/leczymy/leczenie-depresji.html.

Tagi: