Nowy Rok – nowe plany

Posted by admin on 3 stycznia 2018 in Psychologia |

W kolejny Nowy Rok wchodzę z masą nowych pomysłów. Cały zeszły rok obfitował w miłe wydarzenia. Udało mi się zmniejszyć ilość wizyt u mojej terapeutki niemal do minimum. Spotykamy się sporadycznie, a nasze spotkania wyglądają raczej jak rozmowa przyjaciółek niż jak wizyta u lekarza.

W tym roku mam zamiar zrobić kolejny krok w moja pozytywną przyszłość. Chcę podjąć naukę i rozpocząć nową pracę. Szukam wyzwań zawodowych, które pozwolą mi żyć szybko i interesująco. Nie chcę mieć wolnego czasu na rozmyślania o rzeczach, o których nie warto nawet wspominać. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest zajęcie głowy czymś pożytecznym.

Tak po cichu muszę się przyznać, że zdarzają mi się smutne dni. Bywają tygodnie, kiedy nie mam ochoty na nic i wydaje mi się, że depresja znów powraca. Wtedy zazwyczaj umawiam się z moją terapeutką i rozmawiamy o wszystkim, co się dzieje. Nasze rozmowy nie są długie, ale podnoszą mnie na duchu i pomagają przetrwać gorsze chwile.

Mam nadzieję, że w tym, nowym roku smutnych dni będzie znacznie mniej, a moje życie będzie wreszcie będzie piękne i radosne.

Nie tylko sobie, ale również wszystkim czytelnikom życzę cudownego 2018 roku.

 

Jeśli szukasz więcej informacji o depresji zajrzyj na ten blog 🙂

Tagi: ,